Obsługa gabinetów

  1. Aplikacja: Internetowa obsługa gabinetu rehabilitacyjnego

Projekt miał na celu podniesienie innowacyjności gabinetu rehabilitacyjnego w wyniku modernizacji obsługi klientów.

Opracowano aplikację na komputery PC i smartfony, która  umożliwia klientom samodzielne zapisywanie się na zabiegi zgodnie z udostępnianym grafikiem, zaś pracownikom gabinetu odczyt i modyfikacje zapisów oraz dokonywanie zapisów zgodnie z przyjętymi telefonami.

Moduły aplikacji

Terminarz: umożliwia pacjentowi lub potencjalnemu pacjentowi przeglądanie terminarza z dostępnymi godzinami, w których można umówić się na wizytę. Terminy zajęte oraz wolne są zaprezentowane w sposób czytelny, jednoznacznie umożliwiający klientowi na rozróżnienie ich w terminarzu pracy. Klient jak i pracownik mogą przełączać widoki terminarza, na kolejne dni. Pracownik i klient mają możliwość umówienia wizyty w określonym dniu i na określony czas, przy wykorzystaniu smartfona. Użytkownik ma dostęp do informacji o swoich zarezerwowanych wizytach, ma możliwość zmiany terminu oraz danych klienta z powiadomieniem klienta/ów o zmianie. Użytkownik podaje: datę wizyty, godzinę wizyty oraz cel wizyty. Użytkownik może dodać komentarz do wybranego celu wizyty. Po wypełnieniu formularza i rejestracji na wizytę informacje te trafiają do listy wizyt.

Przypomnienia: Aplikacja przypomina klientowi i pracownikom drogą mailową oraz SMS termin zbliżającej się wizycie. Pracownik o uprawnieniach administratora ma możliwość z poziomu aplikacji przeglądu wszystkich zarezerwowanych wizyt i przeglądu kalendarza z harmonogramem pracy.

Kartoteka:  kartoteka pacjentów zawiera dane osobowe oraz kontaktowe takie jak: imię, nazwisko, email, telefon stacjonarny/komórkowy, historia wizyt oraz zabiegów. Administrator aplikacji może dodawać, edytować jak również usuwać dane w kartotece pacjentów.

Parametryzacja: aplikacja ma panel konfiguracyjny, w którym można ustawić najważniejsze parametry aplikacji takie jak: dni i godziny pracy gabinetu, domyślny czas trwania wizyty, cele wizyty, ile dni przed wizytą ma być wysyłany do użytkownika email/SMS z przypomnieniem o wizycie, treść maila z przypomnieniem oraz zmianą statusu oraz inne.

screenshot formularza ustawiania parametrów aplikacji

Ustawienia parametrów aplikacji

 

screenshot pokazujacy historie wizyt w gabinecie

Historia wizyt w Gabinecie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2.  Aplikacja: Internetowa obsługa gabinetu stomatologicznego

Terminarz: Aplikacja umożliwia pacjentowi lub potencjalnemu pacjentowi przeglądanie terminarza z dostępnymi godzinami, w których można umówić się na wizytę. Terminy zajęte oraz wolne są prezentowane w sposób czytelny, jednoznacznie umożliwiający klientowi na rozróżnienie ich w terminarzu pracy. Klient jak i pracownik mogą przełączać widoki terminarza, na kolejne dni. Pracownik i klient mają możliwość umówienia wizyty w określonym dniu i na określony czas, przy wykorzystaniu komputera, tabletu czy smartfona. Użytkownik ma dostęp do informacji o swoich zarezerwowanych wizytach, ma możliwość zmiany terminu oraz danych klienta z ustawieniem powiadomień klienta/ów. Użytkownik wypełniając formularz do rezerwacji wizyty podaje takie informacje jak: data, godzina oraz cel wizyty. Po wypełnieniu formularza i rejestracji na wizytę informacje te trafiają do listy wizyt.

Przypomnienia: Aplikacja posiada funkcjonalność przypomnień klientowi drogą mailową oraz SMS o zbliżającej się wizycie. Pracownik o uprawnieniach administratora ma możliwość, z poziomu aplikacji, przeglądu wszystkich zarezerwowanych wizyt i przeglądu kalendarza z harmonogramem pracy.

Kartoteka: Kartoteka pacjentów zawiera dane osobowe oraz kontaktowe takie jak: imię, nazwisko, email, telefon stacjonarny/komórkowy, historia choroby. Administrator aplikacji ma stworzony mechanizm dodawania, edycji jak również usuwania danych w kartotece pacjentów.

Parametryzacja: Panel konfiguracyjny aplikacji umożliwia ustawianie najważniejszych parametrów

aplikacji takie jak: dni i godziny pracy gabinetu, domyślny czas trwania wizyty, cele wizyty, treść maila z przypomnieniem oraz inne.

sreenshot kokpitu aplikacji obsługi gabinetu stomatologicznego

Kokpit aplikacji obsługi gabinetu stomatologicznego

screenshot terminarza wizyt

Terminarz wizyt w aplikacji obsługi gabinetu stomatologicznego